Träbox s.r.o.

2016.05.01 - Nový projekt domu Harcov

Náš team se pomalu začíná chystat na další výzvu, projekt domu v Harcově. Již jen tvar pozemku vybízí k unikátnímu dílu šitému na míru jak okolí, tak i investorovi.

Příprava architektonické studie bude zahájena v nejbližší době, na výsledek se budete moci podívat zde.

Váš tým träbox.cz

2016.04.10 - Aktualizované webstránky

Vážení zákazníci, kolegové, partneři. Rádi bychom Vás tímto informovali, že jsme velmi výrazně doplnili a aktualizovali naše internetové stránky.

Přidali jsme do portfolia několik nových, často již realizovaných domů. Také v realizacích přibylo mnoho námi realizovaných staveb, interiérů. Též můžete sledovat postup výstavby u některých vybraných.

Snad se Vám aktualizace líbí.

Váš tým träbox.cz

2015.10.10 - Dům pod Bukem

Investor výstavby domu pod Bukem pokročil jak v interiéru, tak i v exteriéru. Jsou již vidět dřevěné obklady provětrávané fasády a podkladní desky pro lepení kamene na štítových stěnách. Interiér je již připraven na nastěhování, za nás můžeme pouze popřát příjemné bydlení v novém domě.

Přidali jsme pár fotek z postupu výstavby, podívat se můžete zde.

Váš tým träbox.cz

2016.02.20 - Dům Břežany již brzy připraven k nastěhování

Velký pokrok ve výstavbě domu v Břežanech, mladá rodina se již pomalu chystá ke stěhování do svého vysněného sídla. Dokončeno zateplení, střešní plášť, v interiéru chybí již jen dovybavení.

Součástí projektu je i velkorysé garážové stání, které je již na své automobily také připraveno. K projektu zde jsme umístili foto z postupu výstavby. Za nás můžeme opět pouze popřát klid a rodinou pohodu v novém bydlení.

Váš tým träbox.cz

2015.10.18 - Připraven projekt chaty Nučiče

Po architektonické studii jsme dokončili projekt pro stavební povolení rekreační chaty v Nučicích. Nyní tedy již jen vyjednat povolení a investor se může těšit na své odpočinkové sídlo.

Studii si můžete prohlédnout zde.

Váš tým träbox.cz

2016.01.12 - Nový projekt rostoucího domu

Vážení zákazníci, připravujeme pro Vás nový projekt domu ROSTETO. Jak už název napovídá, jedná se další variantu rostoucího domu, tentokrát v podobě 3+kk s možností rozšíření na 5+kk. Opět bez narušení celkového konceptu a vzhledu, s minimálními zásahy v již obývané části. Funkční dům po všech stránkách jak ve variantě 3+kk tak i 5+kk.

Plánujete větší rodinu, velkou knihovnu, sbírku historických kol či podobně ale finanční možnosti Vám nedovolí pouštět se do většího projektu? Přesto toužíte po klidu, grilování a přírodě již dnes? Co začít menším domem, připraveným k jednoduchému rozšíření? 

Snad se Vám bude projekt líbit tak jako nám.

Váš tým träbox.cz

2012.09.12 - Pozvánka na design blok 12

Zveme Vás na letošní design blok 12, výběrovou mezinárodní přehlídku současného designu,pořádanou každoročně na území Prahy. Akce bude probíhat v prvním říjnovém týdnu od 1. 10.2012 do 7. 10.2012 a to v hlavních bodech design bloku Superstudiu a Openstudiu.

Rádi Vás přivítáme v naší expozici nacházející se v Openstudiu ve Šporkovském paláci, Hybernská 5, Praha 1, ve druhém patře v místnosti 216, kde jsme pro Vás připravili designovou sérii laviček, nejen do veřejného prostoru, vytvořených z průmyslového porcelánu a oceli od člena našeho týmu Jana Brožka. Lavičky jsou samozřejmě plně funkční a velice odolné. Nebojte se tedy lavičky vyzkoušet a chvilku si na nich třeba odpočinout.

Pokud tedy budete mít čas a chuť nechat se inspirovat netradičním designem a nápady, zastavte se.

Váš tým träbox.cz

2016.05.01 - Nový projekt domu Harcov

Náš team se pomalu začíná chystat na další výzvu, projekt domu v Harcově. Již jen tvar pozemku vybízí k unikátnímu dílu šitému na míru jak okolí, tak i investorovi. Příprava architektonické studie bude zahájena v nejbližší době, na výsledek se budete moci podívat zde. Váš tým träbox.cz...
Celý článek

2016.04.10 - Aktualizované webstránky

Vážení zákazníci, kolegové, partneři. Rádi bychom Vás tímto informovali, že jsme velmi výrazně doplnili a aktualizovali naše internetové stránky. Přidali jsme do portfolia několik nových, často již realizovaných domů. Také v realizacích přibylo mnoho námi realizovaných staveb, interiérů. Též můžete sledovat postup výstavby u některých vybraných. Snad se Vám aktualizace líbí. Váš tým träbox.cz...
Celý článek
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC