Träbox s.r.o.

K našim základním principům při navrhování stavby patří vždy citlivé zasazení objektu do terénu a okolí, respektování širších vztahů a individuální přístup. 

Každý nový projekt je od začátku spoluprací architekta, stavebního inženýra, tepelného technika a odborníka přes statiku a TZB, tedy hlavně přes vytápění, větrání. Jen tak již v rámci architektonické studie dokážeme připravit dílo, které bude splňovat všechny požadavky na něj kladené a v průběhu postupu návrhu pouze minimálně měnit vzhled v rámi konstrukčních řešení. 

V rámci konstrukčních principů se držíme léty ověřených materiálů jako dřevo, kov, kámen, cihla. Vždy s důrazem na konkrétní klimatické podmínky, statické řešení a řešení v rámci tepelné techniky. Chceme, aby jste se v domě cítili dobře i když prší, i když je venku zima či teplo. Tomu podřizujeme konstrukční řešení, kdy například skladbu stěn navrhujeme jako difusně otevřenou, ideálně s provětrávanou fasádou a střechou.

Vždy klademe důraz na detail, trvanlivost a možnost údržby. Každý nový projekt je tedy vždy kombinací ceny, architektury, designu, konstrukčního řešení, trvanlivosti, tedy individuálně a perfektně připraven tak, aby jste mohli být léta na svůj domov hrdí stejně jako my na své dílo.

 

2016.05.01 - Nový projekt domu Harcov

Náš team se pomalu začíná chystat na další výzvu, projekt domu v Harcově. Již jen tvar pozemku vybízí k unikátnímu dílu šitému na míru jak okolí, tak i investorovi. Příprava architektonické studie bude zahájena v nejbližší době, na výsledek se budete moci podívat zde. Váš tým träbox.cz...
Celý článek

2016.04.10 - Aktualizované webstránky

Vážení zákazníci, kolegové, partneři. Rádi bychom Vás tímto informovali, že jsme velmi výrazně doplnili a aktualizovali naše internetové stránky. Přidali jsme do portfolia několik nových, často již realizovaných domů. Také v realizacích přibylo mnoho námi realizovaných staveb, interiérů. Též můžete sledovat postup výstavby u některých vybraných. Snad se Vám aktualizace líbí. Váš tým träbox.cz...
Celý článek
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC