Träbox s.r.o.

04 DŮM BRANDÝS

Dvoupodlažní dům s klasickým tvarem a sedlovou střechou venkovských domů s dispozicí 5+kk a užitnou plochou 102,7 m2 v součtu obou pater, nacházející se v obci Brandýs nad Labem.

Dům je plně přizpůsoben pětičlenné rodině se třemi dětmi. Návrh musel od začátku počítat s ekonomickou rozvážností možností investora tak, aby na poměrně malém půdorysu vznikla maximálně prostorná dispozice. Již zmiňovaná dispozice 5+kk byla po dohodě s investory, v prvních letech provozu domu, změněna na 4+kk spojením dvou obytných místností v 2. patře. Vznikl tak prostorný pokojíček pro 3 malé děti, které prostor využijí jako společný prostor pro hraní. Do budoucna je plánováno rozdělení místností na dva oddělené prostory.

Tvar domu obepínají z obou stran štítové předsazené stěny, mezi kterými se rozprostírá dřevěný laťový obklad zakončený plechovou falcovanou sedlovou střechou v antracitové barvě.
2016.05.01 - Nový projekt domu Harcov

Náš team se pomalu začíná chystat na další výzvu, projekt domu v Harcově. Již jen tvar pozemku vybízí k unikátnímu dílu šitému na míru jak okolí, tak i investorovi. Příprava architektonické studie bude zahájena v nejbližší době, na výsledek se budete moci podívat zde. Váš tým träbox.cz...
Celý článek

2016.04.10 - Aktualizované webstránky

Vážení zákazníci, kolegové, partneři. Rádi bychom Vás tímto informovali, že jsme velmi výrazně doplnili a aktualizovali naše internetové stránky. Přidali jsme do portfolia několik nových, často již realizovaných domů. Také v realizacích přibylo mnoho námi realizovaných staveb, interiérů. Též můžete sledovat postup výstavby u některých vybraných. Snad se Vám aktualizace líbí. Váš tým träbox.cz...
Celý článek
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC