Träbox s.r.o.

03 DŮM BŘEŽANY

Jednopodlažní, nepodsklepený rodinný dům s dispozicí 5+kk a s užitnou plochou 112,7 m2 se nachází na okraji obce Břežany, východně od Znojma.

Tvar domu respektuje tvar pozemku a jeho ideální jižní orientaci. Kompaktní hmota domu je ze severní strany od přístupové komunikace maximálně možně uzavřena, naopak směrem na jižní stranu se dům otevírá, díky velkoformátovému prosklení, nejen pro proslunění, ale i ke krásným krajinářským výhledům. Právě k tomuto směru jsme umístili všechny hlavní obytné místnosti s možností výlezu z každého jednotlivého pokoje ven na terasu. Vnitřní prostor se díky tomu opticky zvětšil a propojil se zahradou.

Terasu po celé délce zakrývá částečné přetažení střešní konstrukce atypické, nerovnostranně sedlové střechy. Toto řešení zabezpečuje nepřehřívání interiéru v letních dnech, kdy je slunce nejvýše a zároveň zabezpečuje krytí terasy při dešti po celé její délce. Použité materiály fasády a střechy nijak zvlášť neexhibují v kontrastu okolních staveb. Ba naopak, plechová falcovaná krytina antracitové barvy a pohledové zdivo z pálené cihly, jsou pro tuto oblast, jižní Morava, typickými prvky.
2016.05.01 - Nový projekt domu Harcov

Náš team se pomalu začíná chystat na další výzvu, projekt domu v Harcově. Již jen tvar pozemku vybízí k unikátnímu dílu šitému na míru jak okolí, tak i investorovi. Příprava architektonické studie bude zahájena v nejbližší době, na výsledek se budete moci podívat zde. Váš tým träbox.cz...
Celý článek

2016.04.10 - Aktualizované webstránky

Vážení zákazníci, kolegové, partneři. Rádi bychom Vás tímto informovali, že jsme velmi výrazně doplnili a aktualizovali naše internetové stránky. Přidali jsme do portfolia několik nových, často již realizovaných domů. Také v realizacích přibylo mnoho námi realizovaných staveb, interiérů. Též můžete sledovat postup výstavby u některých vybraných. Snad se Vám aktualizace líbí. Váš tým träbox.cz...
Celý článek
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC