Träbox s.r.o.

INTERIÉR - HANYCHOV

Interiér kuchyně s kuchyňskou linkou vznikl při rekonstrukci kuchyňského prostoru a obývací místnosti. Jelikož se jednalo o starší rodinný domek, rozhodli se majitelé tyto oddělené místnosti spojit v jeden vetší prostor nejen proto, aby opticky zvětšil, ale také proto, aby se výrazněji prosvětlil. Vzniklo tak příjemnější místo pro setkávání celé rodiny.

Jelikož majitelé mají vřelý vztah k přírodě a líbí se jim dekor dřeva, rozhodli jsme se v tomto duchu vytvořit celý koncept kuchyňské linky. Na první pohled zde převládá dřevěný dekor středně tmavého odstínu doplněný o světlé bílé horní skříňky. Syrovost vzhledu kuchyňské linky doplňují jak výraznější kovové úchyty dvířek, ale také tmavě šedý benátský štuk imitující betonovou stěrku. Vzniká náboj mezi teplým dřevem s chladnějším pozadím, na kterém je linka posezena.

Jelikož se jednalo o propojení kuchyně s obývacím prostorem, jsou všechny spotřebiče vestavěné. Nenarušují tak místo, které slouží nejen pro přípravu a konzumaci potravin, ale také jako místo klidu a odpočinku, který si obyvatelé domu jistě zaslouží.

 

 

 

2016.05.01 - Nový projekt domu Harcov

Náš team se pomalu začíná chystat na další výzvu, projekt domu v Harcově. Již jen tvar pozemku vybízí k unikátnímu dílu šitému na míru jak okolí, tak i investorovi. Příprava architektonické studie bude zahájena v nejbližší době, na výsledek se budete moci podívat zde. Váš tým träbox.cz...
Celý článek

2016.04.10 - Aktualizované webstránky

Vážení zákazníci, kolegové, partneři. Rádi bychom Vás tímto informovali, že jsme velmi výrazně doplnili a aktualizovali naše internetové stránky. Přidali jsme do portfolia několik nových, často již realizovaných domů. Také v realizacích přibylo mnoho námi realizovaných staveb, interiérů. Též můžete sledovat postup výstavby u některých vybraných. Snad se Vám aktualizace líbí. Váš tým träbox.cz...
Celý článek
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC