Träbox s.r.o.

INTERIÉR - NA NÁMĚSTÍ

Interiér kuchyně s kuchyňskou linkou vznikl při rekonstrukci kuchyňského prostoru ve starším rodinném domě. Rekonstrukce proběhla nejen formou výměny kuchyňské linky, ale také stavebními úpravami týkající se podlahy, stěn a stropu a nové elektroinstalace s návrhem osvětlení.

Od prvopočátku byl návrh kuchyně postaven na neutrální barevnosti a obecné jednoduchosti, což umožňuje jistou nadčasovost a možnost dotvářet si barevně interiér dle nálady při použití nových prvků interiéru (květináče, kávovar, textilní závěs atd.). To zaručuje, že kuchyňský prostor se umí výrazově přizpůsobit náladám uživatele po delší dobu.

Jako nosný materiál kuchyňské linky byla použita lakovaná MDF deska v odstínu bílé v lesklé úpravě. Díky celoplošnému lakování vnějších dílů linky nejsou na jednotlivých dílech dvířek a bočnic žádné spáry na jejich hranách, kde se zachycují nečistoty. Kuchyně je tak jednodušší pro údržbu a hygienicky přívětivější. Kompozici celého kuchyňského prostoru doplňuje vodou omyvatelný šedý strukturovaný nátěr stěny za kuchyňskou linkou.

 

 

 

2016.05.01 - Nový projekt domu Harcov

Náš team se pomalu začíná chystat na další výzvu, projekt domu v Harcově. Již jen tvar pozemku vybízí k unikátnímu dílu šitému na míru jak okolí, tak i investorovi. Příprava architektonické studie bude zahájena v nejbližší době, na výsledek se budete moci podívat zde. Váš tým träbox.cz...
Celý článek

2016.04.10 - Aktualizované webstránky

Vážení zákazníci, kolegové, partneři. Rádi bychom Vás tímto informovali, že jsme velmi výrazně doplnili a aktualizovali naše internetové stránky. Přidali jsme do portfolia několik nových, často již realizovaných domů. Také v realizacích přibylo mnoho námi realizovaných staveb, interiérů. Též můžete sledovat postup výstavby u některých vybraných. Snad se Vám aktualizace líbí. Váš tým träbox.cz...
Celý článek
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC